Wypełnianie bruzd

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Wypełnianie bruzd

W Hey Men Day Spa pracujemy na produktach z linii wypełniaczy marki Neauvia. Są to preparaty biomimetyczne. Dzięki technologii sieciowania PEG charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji.

Do wypełnienia bruzd nosowo – wargowych rekomendujemy dwa preparaty. NEAUVIA INTENSE, który cechuje bardzo duża elastyczność i plastyczność. Produkt ten posiada najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego. Drugim preparatem jest NEAUVIA STIMULATE, czyli połączenie wypełnienia i biostymulacji. Podwójne działanie tego produktu sprawia, że zalecamy go pacjentom cierpiącym na brak gęstości i objętości tkanek.

Neauvia Stimulate to unikatowy produkt. Jako jedyny zapewnia nie tylko doskonały efekt wypełnienia, lecz także długotrwałą biostymulację. Stężenie HA na poziomie 26 mg/ml uzupełniono dodatkowo o 1-procentową zawartość hydroksyapatytu wapnia. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów) równomiernie rozłożonych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji. Niewielkie cząsteczki CaHA nie zakłócają czynności fagocytów i są stopniowo uwalniane podczas degradacji implantu. Bezpieczne i optymalne stężenie CaHA może zapewnić doskonałe wyniki, nie powodując działań niepożądanych.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.