Peelingi laserowe

Peelingi laserowe

Celem peelingów laserowych jest odświeżenie i przywrócenie blasku skórze. Peelingi laserowe są bardziej precyzyjne i skuteczne niż zabiegi mechaniczne czy odpowiedniki chemiczne. W czasie peelingu laser wytwarza od kilkudziesięciu maleńkich, kolumnowych uszkodzeń skóry, które otoczone są zdrową skórą. Peelingi, za pomocą laserów, przyczyniają się do odmłodzenie skóry, poprawiają jej jędrność. Po zabiegu peelingów laserowych skóra regeneruje się bardzo szybko poprzez natychmiastową stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabiegi peelingów laserowych należy wykonywać w seriach, około 2 – 5 zabiegów w odstępach czasowych 2. – 8. tygodniowych.

Po zabiegu peelingów laserowych skóra może być lekko zaczerwieniona, może pojawić się obrzęk. Objawy te znikają po 3 – 5 dniach. Po tygodniu skóra wraca do swojego naturalnego wyglądu.

Efekty po zabiegu peelingu laserowego widoczne są stopniowo. Na początku zauważalne jest wyrównanie kolorytu i struktury skóry, po upływie około pięciu tygodni poprawie ulega świetlistość i gęstość skóry.

Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyspieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, ale nie powodują obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych. Laser Er:YAG Fotona Spectro SP osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Spectro SP do szybkiej, zimnej ablacji w trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Laser ten może prowadzić ablację naskórka bądź skóry mikron po mikronie, zapewniając niebywałą precyzję i kontrolę zabiegową, krótkie okresy rekonwalescencji oraz wyższy komfort pacjenta.

Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku. Laser Er: YAG w połączeniu z innowacyjnymi głowicami frakcjonującymi pozwala na małoinwazyjne i bezpieczne zabiegi: fotoodmładzania skóry czy usuwanie blizn lub rozstępów.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.