Mezoterapia bezigłowa SkinShooter

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Mezoterapia bezigłowa SkinShooter

Natychmiastowy efekt napięcia skóry twarzy

Mezoterapia bezigłowa urządzeniem HC3 Skinshooter to jeden z najnowocześniejszych systemów odmładzania skóry. Jest nieinwazyjny i stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.

 

Efektywne działanie fal elektromagnetycznych
Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.

 

Impulsy elektryczne pod kontrolą
Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w zależności od rodzaju skóry.

 

Idealne dla wymagających
Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na odpowiednią głębokość. Podczas zabiegu używana jest wraz z jednym z sześciu wysoko skoncentrowanych CLINICAL CARE SERUM.

 

Spowolnienie procesów starzenia
Celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, spłycanie zmarszczek oraz lifting.

 

Przyjemny i przyjazny zabieg
Mezoterapia bezigłowa nie powoduje żadnego dyskomfortu, a jedynym odczuciem może być lekkie mrowienie.

 

Zabieg idealny dla każdego
Klienci Hey Men Day Spa doceniają natychmiastowy efekt liftingu. Mezoterapia bezigłowa nie wymaga bowiem kilkunastogodzinnego czasu gojenia się skóry, jak to ma miejsce w przypadku mezoterapii igłowej.

Podczas przeprowadzania mezoterapii bezigłowej używamy indywidualnie dobranych do potrzeb skóry ampułek.

 

FINE SKINE TREATMENT – kuracja oczyszczająca, stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery.

EYE &SESITIVE ZONES TREATMENT – kuracja wygładzająca, stosowane w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki, redukcji teleangiktazji (rozszerzonych naczynek).

EVEN LIGHT TREATMENT – kuracja napinająco – rozjaśniająca, stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.

REDBUILD 30+ TREATMENT – kuracja odbudowująca, stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30. roku życia.

CELL BOOST 40+ TREATMENT – kuracja energetyzująca, stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40. roku życia.

RESTRUCTURE 50+ TREATMENT – kuracja lipdowa, wypełniająca, stosowana w celu odbudowy skóry po 50. roku życia.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.