Resurfacing laserowy (frakcjonowanie)

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Resurfacing laserowy (frakcjonowanie)

Resurfacing to nowatorski zabieg głębokiego peelingu laserowego w Hey Men Day Spa. Wykonujemy go laserem Er:Yag Fotona Spectro SP. Lasery erbowe Fotony korzystają z długości fali dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny.

Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyspieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, ale nie powodują obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych. Laser Er:YAG Fotona Spectro SP osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Spectro SP do szybkiej, zimnej ablacji w trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Laser ten może prowadzić ablację naskórka bądź skóry mikron po mikronie, zapewniając niebywałą precyzję i kontrolę zabiegową, krótkie okresy rekonwalescencji oraz wyższy komfort pacjenta.

Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku. Laser Er: YAG w połączeniu z innowacyjnymi głowicami frakcjonującymi pozwala na małoinwazyjne i bezpieczne zabiegi: fotoodmładzania skóry czy usuwanie blizn lub rozstępów.

Skorzystaj z zabiegów laseroterapii w HeyMenDaySpa i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.