Wolumetria twarzy – kwas hialuronowy

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Wolumetria twarzy – kwas hialuronowy

Skóra twarzy zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Wraz z upływem lat w naszym organizmie procesy życiowe spowalniają, przykładem jest zanik rysów twarzy. Poprzez zmniejszoną produkcję podskórnej tkanki tłuszczowej nasze rysy stają się mniej widoczne, przez co twarz wygląda starzej i traci swoją elastyczność.

W celu likwidacji tego problemu w Hey Men Day Spa rekomendujemy zabieg wolumetrii kwasem hialuronowym marki Neauvia, który polega na przywracaniu objętości i podkreśleniu utraconych konturów twarzy.

Kwas hialuronowy dodatkowo daje efekt nawilżonej i zdrowej cery.

W Hey Men Day Spa pracujemy na produktach z linii wypełniaczy marki Neauvia. Są to preparaty biomimetyczne. Dzięki technologii sieciowania PEG charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji.

Efektem zabiegu wolumetrii jest wyraźne odmłodzenie wyglądu twarzy poprzez podniesienie i wypełnienie policzków. Wolumetria pomaga też podnieść linię brwi, co sprawia, że twarzy zostaje przywrócony młodszy, bardziej sprężysty owal.
Efekty perfekcyjnie przeprowadzonej wolumetrii wyglądają naturalnie i pięknie utrzymując się w skórze od 12. do nawet 18. miesięcy.

Dla uzyskania optymalnych efektów wolumetrii wskazane jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad w okresie tuż po zabiegu:

  • nie należy korzystać z sauny i solarium oraz eksponować skóry na ekstremalne warunki atmosferyczne,
  • za wszelką cenę należy unikać mechanicznego forsowania ostrzykniętych rejonów twarzy: ucisku, pocierania, naciągania etc.

 

Przeciwwskazania:

  • okres ciąży i karmienia,
  • miesiączka oraz okres zażywania aspiryny lub leków przeciwzapalnych,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,
  • choroby alergiczne,
  • choroba nowotworowa,
  • problemy skórne w miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)
  • porfiria, epilepsja.

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po podaniu kwasu hialuronowego może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienie w miejscu wprowadzania kaniuli, które ustępują po kilku godzinach.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.