ENDERMOSPORT w HeyMenDaySpa

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

ENDERMOSPORT w Hey Men Day Spa

Już od 25 lat firma LPG® wykorzystuje Endermologie® w dziedzinie sportu i wspiera swoimi opatentowanymi technologiami zawodowych sportowców w zakresie terapii tkanki łącznej i rehabilitacji. Ponad 105 badań naukowych dowiodło skuteczności tych technik w zakresie globalnej, szybkiej i skutecznej pielęgnacji zdrowia najlepszych sportowców. Bez względu na to, czy jesteś sportowcem zawodowym, okazjonalnym, seniorem, czy rzadko uprawiasz sport możesz skorzystać z zabiegów Endermotherapy™.

W trakcie zabiegu dwie rolki o niezależnym napędzie, głowicy Motorised TR50, delikatnie pociągają skórę obracając się w różnych kierunkach, w zależności od celu zabiegu oraz wspomaga odzyskać siłę i wytrzymałość. Zwiększa się także przepływ krwi i zostają usunięte z organizmu zbędny płyny, w tym kwas mlekowy i toksyny.

Lipomassage®

Po zabiegu uzyskujemy efekt podobny jak po masażu tkanek głębokich. Terapie ENDERMOSPORT™ są bezbolesne. Zesztywniałe miejsca w sąsiedztwie stawów będą rozluźnione, a skóra, ścięgna itp. będą rozciągnięte i zmobilizowane. Poprawie ulegną bardzo istotne dla sportowców funkcje motoryczne.
Badania wykazały, że terapie ENDERMOSPORT™ zwiększają tempo przemiany materii w organizmie nawet o 400%. Stąd też, wyleczenie kontuzji czy urazów jest możliwe w krótszym czasie aniżeli w przypadku tradycyjnych metod.
Należy pić dużo płynów po sesji.

Jeśli Twoim problemami są:

  • bóle pojawiające się w kilka dni po intensywnym wysiłku
  • skurcze oraz tępe i ostre bóle mięśni
  • urazy, kontuzje, naciągnięte mięśnie, napięte mięśnie
  • zwichnięcia lub skręcenia stawów
  • skręcenia i naderwania więzadeł

Ten zabieg jest dla Ciebie.

  • drenaż uszkodzonych więzadeł – technika zabiegowa firmy LPG® może spowodować rozluźnienie zesztywniałych miejsc w sąsiedztwie stawów. Umożliwia praktycznie bezbolesne rozciąganie i mobilizację skóry, ścięgien itp.
  • przygotowanie – mobilizacja – technika zabiegowa firmy LPG® ulepsza bardzo istotne dla sportowców funkcje motoryczne.
  • regeneracja i likwidacja bólu– technika zabiegowa firmy LPG® ułatwia proces regeneracji mięśni, w ten sposób optymalizując jego wydajność fizyczną i regenerację po intensywnym wysiłku.

Spróbuj Endermologii Lipomasagge