NightLase – laserowe leczenie chrapania Łódź

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

NightLase – laserowe leczenie chrapania Łódź

NightLase – laserowe leczenie chrapania Łódź
Czym jest chrapanie? To skutek rozluźnienia mięśni podczas snu. Wydychane powietrze nie mając wystarczająco dużej ilości miejsca na swobodny przepływ, w rezultacie zaczyna wirować, poruszając luźnymi strukturami w tylnej części jamy ustnej. Dlatego to właśnie te wibracyjne ruchy wydają dźwięk, który potocznie nazywamy chrapaniem.

 

Chrapanie i towarzyszący mu często bezdech senny w rzeczywistości mogą prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych związanych z brakiem odpowiedniej jakości snu.

 

Leczenie chrapania i bezdechu sennego było dotychczas możliwe jedynie poprzez bolesne i wymagające długiej rekonwalescencji chirurgiczne zabiegi.

 

Dlatego bardzo doceniany przez naszych pacjentów jest zabieg LASEROWEGO LECZENIA CHRAPANIA. Bezsprzecznie dzięki niemu możemy zlikwidować problem chrapania niemal całkowicie bezboleśnie, bez konieczności znieczulania pacjenta i z gwarancją błyskawicznego powrotu do codziennego życia.

 

W Hey Men Day Spa zabieg NightLase wykonujemy laserem erbowo-yagowymo FOTONA. Warto zauważyć, że jest to pierwsza metoda, która daje szansę na bezoperacyjny, bezpieczny i najmniej inwazyjny powrót do zdrowego snu.
Zabieg wykonywany jest przez lekarza.
NightLase

Przygotowanie do zabiegu:

Ze względu na zwiększenie komfortu podczas zabiegu zalecamy cztery godziny przed wizytą nic nie jeść.

 

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na skierowaniu wiązki lasera w określone protokołem miejsca w jamie ustnej (przedni łuk podniebienno – językowy, tylny łuk podniebienno – językowy z migdałkami, podstawę języka i jego boczne obszary). Ponieważ w trakcie zabiegu nie jest naruszana ciągłość naskórka – jest on bezbolesny. Na dodatek zabieg wykonuje lekarz. Procedura trwa około 30 minut, a niewątpliwym atutem jest brak okresu rekonwalescencji.

Rekomendujemy wykonanie serii 4 zabiegów. Pierwsze trzy w odstępach 14 – 30 dniowych, a czwarty po około 40 – 90 dniach.

 

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne i rany w obrębie jamy ustnej i gardła
  • infekcje jamy ustnej i gardła
  • czynne choroby autoimmunologiczne
  • choroba nowotworowa
  • przyjmowanie leków: rozszerzających naczynia krwionośne, zmniejszających krzepliwość krwi
  • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających
  • ciąża i laktacja
  • przyjmowanie sterydów

Kontakt.

NightLase

Skorzystaj z laseroterapii w HeyMenDaySpa i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.