Laserowe usuwanie blizn

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Laserowe usuwanie blizn

Laser Fotona Er: YAG, na którym pracujemy w Hey Man Day Spa to nowa generacja estetycznych systemów laserowych, umożliwiających łatwe wybieranie idealnej kombinacji parametrów leczenia, aby osiągnąć optymalne rezultaty kliniczne.
Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP) Fotona jednocześnie kontroluje energię i czas trwania impulsu. Ta unikalna platforma technologiczna oferuje wiele alternatyw zabiegowych, od czystej ablacji i cięcia do minimalnej ablacyjnej przebudowy skórnej z głębokimi skutkami cieplnymi, poprzez przełączanie między trybami VSP. Technologia VSP oferuje prosty sposób kontroli stopnia ablacji i/lub głębokiego ogrzania tkanki.

Krótkie impulsy Fotona VSP Er: YAG są krótsze niż TRT- czas relaksacji termicznej tkanki skóry, dzięki czemu powodują efekt zimnej ablacji. Długie impulsy Er: YAG VSP usuwają górne warstwy skóry i pośredniczą w kontrolowanym ogrzewaniu głębokich warstw. Głębokie ogrzanie wpływa na odmłodzenie poprzez stymulowanie wzrostu kolagenu.

O zabiegu:
Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia pacjenta .
Impulsy lasera Fotona aplikowane są na skórę wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko wchodząc i precyzyjnie penetrując zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. Skóra wokół tkanek pozostaje nienaruszona, dzięki czemu gojenie się następuje niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje widocznych ran. Bezpośrednio po zabiegu klient odczuwa lekkie ciepło na skórze które jest niwelowane chłodzeniem.

Jakie są odczucia podczas zabiegu:
Pacjent czuje lekkie kłucie, frakcjonowanie na skórze.

Czas trwania zabiegu:
Zależy od wyznaczonego miejsca zabiegowego

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:
Badania pokazują iż po jednym zabiegu uzyskujemy ok 30 % powierzchni naświetlenia leczonej skóry. Badania kliniczne pokazują iż najlepsze rezultaty uzyskujemy po serii 3-4 zabiegów.

Jakich efektów można się spodziewać:
Promień lasera Er:Yag powoduję uszkodzenie wewnętrznych warstw skóry przez co dochodzi do uszkodzenia warstw skóry i produkcji nowego kalogenu.
Efekt zabiegowy widoczny jest już po kilku dniach od zabiegu, natomiast optymalne rezultaty uzyskujemy już po 2-3 miesiącach.
Całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Zalety lasera Fotona Spectro SP:

  • Szybki czas rekonwalescencji
  • brak ryzyka
  • doskonałe efekty zabiegowe
  • komfort i wygoda pacjenta

Skorzystaj z zabiegów laseroterapii w HeyMenDaySpa i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.