Dłonie i stopy

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

kompleksowa pielęgnacja męskiej skóry łódź

Pielęgnacja dłoni i stóp dla mężczyzn

Zadbane dłonie i stopy są najlepszą wizytówką dla współczesnego mężczyzny. Często świadczą nie tylko o jego kulturze osobistej, ale również o pozycji zawodowej. Przedstawiamy naszym klientom wyselekcjonowane zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp, które pozwolą osiągnąć oczekiwane efekty.

Manicure męski

Jest to klasyczny manicure polegający na zmiękczeniu naskórka, odżywieniu i rozjaśnieniu płytki paznokcia, wycięciu skórek, nałożeniu odżywki oraz preparatów pielęgnacyjnych na dłonie.

Pedicure męski

Zabieg ma na cel regenerację stóp oraz poprawę ich wyglądu. Ze stóp zostaje usunięty martwy naskórek, paznokcie zostają podcięte, a skóra zostaje odżywiona i wygładzona.

Manicure i pedicure japoński

Zabieg skierowany jest do właścicieli łamliwych i kruchych paznokci. Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia oraz nadaje jej połysk. Paznokcie po zabiegu pozostają błyszczące i odżywione.

Doskonała prezencja

Zadbane dłonie to ważny element wizerunkowy, który pomoże Ci osiągnąć sukces.

Korzyści zdrowotne

Systematyczna pielęgnacja dłoni i stóp pozwoli Ci uniknąć przykrych dolegliwości, takich jak: modzele, zrogowacenia oraz odciski.

Najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne

Korzystamy wyłącznie z renomowanych preparatów do pielęgnacji dłoni i stóp. Skorzystasz u nas ze skutecznych peelingów, preparatów zmiękczających oraz odżywczych.

Zadbane dłonie i stopy

Uzyskasz u nas kompleksową pielęgnację dłoni i stóp. Zabiegi manicure i pedicure SPA często łączymy z peelingiem, maską oraz masażem.

Etap 1. Zmiękczenie skóry

Wszystkie zabiegi rozpoczynają się od zmiękczenia skóry w specjalnie przygotowanej do tego kąpieli z dodatkiem preparatów kosmetycznych.

Etap 2. Opiłowanie paznokci

Następnie usuwane są skórki przy paznokciach oraz zrogowaciały naskórek. Płytka paznokcia zostaje odpowiednio opiłowana i wypolerowana

Etap 3. Nałożenie kosmetyków pielęgnacyjnych

Na koniec zabiegu nakładane są preparaty mające na celu nawilżyć oraz odżywić skórę.

klapp cosmetic men łódź

Zadbane dłonie i stopy to podstawa. Skorzystaj z manicure i pedicure w centrum Łodzi.