Plasma IQ

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

mikrodermabrazja dla meżczyzn

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem na starzenie się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra mężczyzn i kobiet różni się. O mężczyznach mówi się, że są gruboskórni i coś w tym jest, ale nie chodzi w tym przypadku o kwestie odporności, ale faktycznej różnicy w grubości skóry. Męska skóra zawiera więcej kolagenu, wygląda na bardziej naprężoną i jędrniejszą. Jednak z upływem lat zawartość kolagenu obniża się…

klapp cosmetic men łódź

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki

polecamy wszystkim panom, którym zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury.

W 100% bezpieczny

Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

Bez użycia skalpela

Zabieg jest bezinwazyjny dlatego szczególnie polecany osobom, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka).

Natychmiastowe efekty

Zabieg daje natychmiastowy efekt widoczny już po pierwszym zabiegu i nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem