Hey Men Day Spa

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa łódź

Coraz powszechniejszy i tym samym zyskujący coraz większą popularność na świecie jest zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Dodatkowo, dla wielu mężczyzn stanowi istotny sposób na poprawę jakości życia. Poza tym pozwala osiągnąć ogólne zadowolenie, poprawę pewności siebie i wzrost poczucia atrakcyjności.

Proponowany zabieg powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowego to idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Przede wszystkim jest znacznie mniej inwazyjny, a rezultaty po nim – chociaż nie stałe – pozwalają na realne zwiększenie rozmiarów prącia.

Procedura wykonywana w Hey Men Day Spa jest bezbolesna i bezpieczna. Bez wątpienia kolejnym plusem jest fakt, iż nie ma ryzyka powikłań, które mogą nastąpić w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to zabieg, który zwiększa jego długość średnio o 2 – 4 cm oraz pogrubienie go o 3 – 5 cm. Oczywiście, efekt pozabiegowy zależy w dużej mierze od pierwotnej wielkości penisa.

Do zabiegu używany jest preparat Desirial. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy. Efekty są  natychmiastowe i w pełni przewidywalne w przeciwieństwie do powiększania penisa za pomocą przeszczepu tłuszczu. W tym ostatnim przypadku jedynie część tłuszczu zostaje przyjęta przez organizm, więc trudno ocenić efekt końcowy zabiegu. Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym w Hey Men Day Spa przeprowadza lekarz medycyny estetycznej.Należy przy tym pamiętać, iż kwas hialuronowy jest z czasem wchłaniany przez organizm, a to oznacza, że efekty zabiegu nie są trwałe. Tymczasem, u znakomitej większości pacjentów utrzymują się od jednego do dwóch lat. W celu przedłużenia efektu zalecamy przeprowadzenie ponownego zabiegu po około 9 miesiącach.

Przebieg zabiegu:

Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a sam zabieg trwa około 40 minut. Lekarz wprowadza preparat pod skórę za pomocą specjalnej igły. Ilość podanego preparatu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Po iniekcji kwasu hialuronowego mogą pojawić się niewielkie zasinienia, zaczerwienienie w miejscu podania preparatu, obrzęk czy uczucie podrażnienia i swędzenia. Oczywiście, są to naturalne odczucia po tego typu zabiegach. Z pewnością, bezsprzecznym atutem jest brak blizn pozabiegowych.
Mimo to, iż zabieg nie powoduje komplikacji przy erekcji, zaleca się rezygnację z aktywności seksualnej i intensywnego wysiłku fizycznego do 4 tygodni.

Przeciwwskazania:
  • choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego;
  • wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe związane z tkanką łączną i układem krzepnięcia;
  • przyjmowanie niektórych leków;
  • zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin;
  • stulejka;
  • uczulenie na składniki preparatu;
  • problemy z potencją.

 

CENA:

5 ml – 3000 zł zł
10 ml – 4000 zł
Każde kolejne 10 ml – 2000 zł.

powiększanie penisa łódź

Kontakt.

Skorzystaj z zabiegów urologi estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.