CoolTech

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

CoolTech

CoolTech jest technologią opracowana przez firmę COCCON Medical do zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej. Dzięki odpowiednio zaprogramowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno, następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i warstwy naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

CoolTech jest nową technologią umożliwiającą precyzyjne i kontrolowane chłodzenie, nie powodującą skutków ubocznych w postaci siniaków i zaczerwienienia skóry. W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8 0 C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

CoolTech zapewnia bezbolesny zabieg.

Zabieg jest dedykowany głównie osobom chcącym wymodelować swoją sylwetkę w wybranych obszarach ciała. Przed zabiegiem jest dokonywany pomiar tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie aparat sam dobiera wartości parametrów zabiegowych. W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle). Czas zabiegu na danym obszarze to 70 minut. Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 45 dni (wyjątkowo co 30 dni). Na różnych obszarach co 15 dni. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

  • Możliwość precyzyjnego zaprogramowania zabiegu – opcje indywidualnych nastaw.
  • Aparat medyczny
  • Opatentowana głowica (patent EP12382287) umożliwia dostosowanie wymiarów głowicy do każdego obszaru zabiegu oraz do grubości tkanki tłuszczowej.
  • Pomiar ciśnienia i temperatury w trakcie zabiegu.
  • Przeciwzamrożeniowa membrana ochraniająca skórę.
  • Wielofunkcyjna sygnalizacja awarii.
  • Wysokie bezpieczeństwo. Inteligentny system pomocy.
  • Możliwość łączenia z zabiegami wykorzystującymi
medycyna estetyczna dla mężczyzn łódź

CoolTech – wymodeluj swoją sylwetkę