REGENER – shot

Kroplówki witaminowe – REGENER – shot

Kroplówka z glutationem jest jednym z częstszych składników będących częścią suplementacji sportowców i podstawą regeneracji potreningowej. Dzięki glutationowi nasz organizm jest w stanie znacząco zregenerować swoje komórki oraz kluczowe narządy takie jak wątroba czy trzustka.

Glutation to trójpeptydem, to znaczy składa się z trzech połączonych ze sobą związków: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny. Największa jego koncentracja występuje w wątrobie, w nerkach, w soczewce oka, w trzustce czy śledzionie.

Obecne tempo życia, stres pośpiech czy aktywność fizyczna bardzo obciążają nasz organizm. Tym samym komórki naszych ciał na stres okysdacyjny spowodowany krążącymi wolnymi rodnikami. Powodując ich uszkodzenia i przyspieszenie procesów starzeniowych i katabolicznych.
Dzięki glutationowi nasz organizm jest w stanie znacząco zregenerować swoje komórki oraz kluczowe narządy takie jak wątroba czy trzustka. Usprawnia on syntezę testosteronu w mięśniach i przyspiesza syntezę aminokwasów a tym samym poprawia wchłanianie białek istotnych dla naszej tkanki mięśniowej. Znacząco wpływa on na obniżenie stężenia kortyzolu, tzw hormonu stresu w naszym organizmie, oraz znacząco poprawia metabolizm organizmu pomagając walczyć z kilogramami.Kroplówka z glutationem jest jednym z częstszych składników będących częścią suplementacji sportowców i podstawą regeneracji potreningowej. Glutation korzystnie wpływa na proces przyjmowania chemioterapii oraz radioterapii osłaniając zdrowe komórki organizmu.

Dożylne podanie Glutationu i witaminy C w szczególności polecamy Pacjentom:
Uprawiającym sport celem zwiększenia wydolności fizycznej,
Z zaburzeniami pracy i uszkodzeniami wątroby lub trzustki,
Odczuwającym chroniczne zmęczenie i stres,
Będącym w trakcie leczenia chemioterapeutykami oraz radioterapii,
Będących na dietach redukcyjnych,
Z przewlekłymi chorobami wirusowymi i bakteryjnymi,
Borykającym się ze zmianami i wypryskami skórnymi.

Jednorazowa kroplówka: 120 zł

Pakiet 5 kroplówek: 600 zł 550 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1200 zł 1050 zł

Skorzystaj z kroplówek witaminowych w Hey Men Day Spa już dzisiaj.