Powiększanie penisa

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym są coraz powszechniejsze i tym samym  zyskują  coraz większą popularność na świecie. Dla wielu mężczyzn stanowi ą istotny sposób na poprawę jakości życia. Zabieg ma także pozytywny wpływ na ogólne zadowolenie, poprawę pewności siebie i wzrost poczucia atrakcyjności .

Zabieg powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowego jest idealną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Jest znacznie mniej inwazyjny, a rezultaty po nim – chociaż nie stałe – pozwalają na realne zwiększenie rozmiarów prącia.

Procedura wykonywana w Hey Men Day Spa jest bezbolesna i bezpieczna.  Nie ma również ryzyka powikłań, które mogą nastąpić w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego.

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym zwiększa jego długość średnio o 2 – 4 cm oraz pogrubienie go o 3 – 5 cm. Efekt pozabiegowy  jest zależny w dużej mierze od pierwotnej wielkości penisa.

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym w Hey Men Day Spa przeprowadza lekarz medycyny estetycznej. Do zabiegu używany jest preparat Desirial. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy. Efekty są  natychmiastowe i w pełni przewidywalne w przeciwieństwie do powiększania penisa za pomocą przeszczepu tłuszczu. W tym ostatnim przypadku jedynie część tłuszczu zostaje przyjęta przez organizm, więc trudno ocenić efekt końcowy zabiegu.

Należy przy tym pamiętać, iż kwas hialuronowy jest z czasem wchłaniany przez organizm, a to oznacza, że efekty zabiegu nie są trwałe. U znakomitej większości pacjentów utrzymują się od jednego do dwóch lat.

W celu przedłużenia efektu zalecamy przeprowadzenie ponownego zabiegu po około 9 miesiącach.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa około 40 minut. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza preparat pod skórę za pomocą specjalnej igły.  Ilość podanego preparatu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Po iniekcji kwasu hialuronowego mogą pojawić się niewielkie zasinienia, zaczerwienienie w miejscu podania preparatu, obrzęk czy uczucie podrażnienia i swędzenia. Są to naturalne odczucia po tego typu zabiegu.  Po zabiegu nie zostają blizny.

Mimo, iż zabieg nie powoduje komplikacji przy erekcji, zaleca się rezygnację z aktywności seksualnej i intensywnego wysiłku fizycznego do 4 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego;
  • wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe związane z tkanką łączną i układem krzepnięcia;
  • przyjmowanie niektórych leków;
  • zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin;
  • stulejka;
  • uczulenie na składniki preparatu;
  • problemy z potencją.

CENA:

5 ml – 2500 zł

10 ml – 4000 zł

Skorzystaj z zabiegów urologi estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.