Usuwanie zmarszczek

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

usuwanie zmarszczek u mężczyzn łódź

Usuwanie zmarszczek

Młody i atrakcyjny wygląd jest dziś dla mężczyzn na wyciągnięcie ręki i stanowi nie tylko walor estetyczny, ale również reprezentacyjny, będący jednym z czynników sukcesu również w życiu zawodowym. Zapraszamy wszystkich Panów, którzy cenią atrakcyjny męski wygląd na specjalistyczne zabiegi do Hey Men Day Spa.

Nowoczesne i skuteczne metody

W walce z oznakami czasu stosujemy uznane na całym świecie, innowacyjne metody z zakresu medycyny estetycznej.

Naturalne efekty

Stawiamy na naturalne efekty oraz zabiegi, które nie wywołują bólu ani dyskomfortu i charakteryzują się szybkim czasem gojenia.

Pod okiem specjalistów

Nie wiesz, jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni? Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie.

Skoncentrowane działanie anti-age dla mężczyzn

Pielęgnacja anti age ma na celu przede wszystkim działanie profilaktyczne, które polega na opóźnieniu procesów starzenia się skóry i utrzymaniu jej jak najdłużej w zdrowej, pięknej kondycji. Zabiegi anti age zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, działają ochronnie oraz stabilizująco na tkanki.

usuwanie zmarszczek zabiegi dla mężczyzn łódź

Toksyna botulinowa

Zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej wygładza już istniejące zmarszczki oraz zapobiega tworzeniu się nieestetycznych bruzd w przyszłości. Toksyna botulinowa działa w obrębie mięśni, do których została wstrzyknięta i powoduje, że wyraz twarzy staje się młodszy i bardziej pogodny.

Neuvia Organic Men

Terapia Neuvia Organic Men służy do wypełnienia ubytków tkankowych oraz pobudzenia skóry do produkcji kolagenu. Zabieg wykorzystuje wyjątkowo czysty kwas hialuronowy – czyli substancję naturalnie występującą w skórze.

Przeszczepy tłuszczu

Oferujemy zabieg lipotransferu, czyli przeszczepu własnego tłuszczu w celu poprawy i ujędrnienia skóry. Zabieg doskonale odnawia i zagęszcza strukturę skóry, poprawia owal twarzy oraz wyraźnie spłyca zmarszczki w okolicach oczu.

Komórki macierzyste

W Hey Day Men Spa możesz skorzystać z innowacyjnych terapii odmładzania skóry za pomocą komórek macierzystych pozyskiwanych bezpośrednio od pacjenta w zaawansowanym technologicznie procesie. Wstrzyknięte w skórę komórki macierzyste potrafią cofnąć czas – zmarszczki zostają wygładzona, a cera nabiera blasku i świeżości.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.