The Max Lift

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

The Max Lift

Wskazania do wykonania zabiegu

Wszystkie typy cer, zwłaszcza skóra tracąca elastyczność, dojrzała, pozbawiona blasku, poszarzała oraz skóra po zabiegach estetycznych (wypełniacze, botox, mezoterapia).

 

Opis zabiegu

The Max Lift od Image Skincare to przełomowy zabieg w dziedzinie kosmetologii ponieważ łączy działanie peelingu z 30% Witaminą C ze stymulującym wpływem komórek macierzystych jabłoni, które są najnowszym odkryciem w dziedzinie kosmetologii. The Max Peel to połączenie delikatnej eksfoliacji z lekkim rozjaśnieniem skóry oraz silna regeneracja i stymulacja odnowy wewnętrznej. Dodatkowo jest to bardzo przyjemny zabieg relaksujący ponieważ aplikowane preparaty pielęgnacyjne wmasowywuje się w skórę.
Delikatna eksfoliacja na początku zabiegu (30% Witamina C) złuszcza obumarłe komórki naskórka oczyszczając tym samym skórę z dodatkowej bariery utrudniającej przenikanie aktywnych składników w głębsze warstwy naskórka. Ponadto już podczas peelingu dzięki Witaminie C następuje stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmacniają się naczynia włosowate skóry i uaktywnia się działanie antyoksydacyjne. Skóra jest pobudzana do odnowy podczas każdego etapu zabiegu po złuszczeniu aplikuje się wmasowywując przez kilka minut preparat z 15% mieszanką kwasów (kwas: glikolowy, mlekowy i jabłkowy) i komórkami macierzystymi, a następnie wmasowuje się serum The Max zwierające wyciąg z komórek macierzystych (opatentowane przez markę). Całość zabiegu dopełniają preparaty z Witaminą C, które dodatkowo rozświetlają skórę.
Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, bardziej napięta, optymalnie nawilżona i promienieje zdrowym blaskiem.
Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.