Powiększanie penisa tłuszczem

POWIĘKSZANIE PENISA WŁASNYM TŁUSZCZEM

Zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem przeprowadzony w KCM Beauty & Medical Spa ma na celu zwiększenie rozmiaru penisa w dwóch wymiarach czyli jego wydłużenie i pogrubienie.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, podczas której omawiane szczegóły dotyczące przebiegu i postępowania po zabiegu. Istotną kwestią przed zakwalifikowaniem do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia pacjenta.

OPIS ZABIEGU:
Powiększanie penisa własnym tłuszczem rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej od pacjenta. Zwykle tłuszcz pobierany jest z okolicy brzucha. Następnie tłuszcz wzbogacany jest osoczem bogatopłytkowym oraz komórkami macierzystymi. Dzięki temu po zabiegu przyjmuje się znacznie więcej przeszczepionej tkanki.

Dodatkowo, ponieważ komórki macierzyste posiadają największą wartość regeneracyjną –  dogłębnie rewitalizują ciało jamiste oraz gąbczaste prącia. Dzięki temu w okresie do 3. miesięcy zwiększa się skuteczność wzwodów.

Przeszczepiony tłuszcz wchłania się częściowo do około 6. tygodni i po tym okresie stabilizuje na stałym poziomie. Zwykle pozostaje około 60 % pierwotnie przeszczepionej ilości. Zabieg nie pozostawia blizn. Zabieg można powtórzyć w celu uzupełnienia objętości.

ZNIECZULENIE:
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

OKRES POZABIEGOWY:
Po zabiegu pacjenci od razu mogą wrócić do codziennych czynności. Zalecany okres abstynencji seksualnej to 3 – 4 tygodnie.

DODATKOWE INFORMACJE:
W celu optycznego uwydatnienia penisa zalecamy zabiegi dodatkowe takie jak liposukcja wzgórka łonowego czy podbrzusza. Przebycie tego typu operacji sprawia wrażenie wydłużenia prącia, a płaskie podbrzusze poprawia estetyczny wygląd okolic intymnych.

Skorzystaj z zabiegów urologi estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.