Podologia

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

podologia pielęgnacja stóp dla mężczyzn łódź

Specjalistyczna podologia dla mężczyzn

Zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna, dlatego wszystkich Panów zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego na kompleksowe leczenie i pielęgnację stóp.
Dbamy o stopy kompleksowo – skutecznie rozwiązujemy problemy utrudniające sprawne chodzenie (odciski, pękające piety, wrastające paznokcie).

Pedicure podologiczny

Wykonujemy profesjonalny pedicure podologiczny. Podczas zabiegu skutecznie usuniemy modzele, nagniotki oraz grubą i twardą skórę stopy.

Usuwanie odcisków

Usuwamy bolesne odciski ze stóp – zarówno te powstałe w wyniku niewłaściwej pielęngacji, jak również te, których przyczyną jest noszenie niewygodnego obuwia.

Usuwanie modzeli i zrogowaceń

U naszego podologia pozbędziesz się nagromadzonych na stopach pogrubionych warstw rogowych skóry. Nasz specjalista określi przyczynę powstania problemu oraz zaproponuje odpowiednie metody leczenia.

Korekcja wrastających paznokci

Jesteśmy w stanie usunąć problem wrastającego paznokcia nawet w ciągu jednej wizyty. W zależności od stopnia komplikacji danego przypadku, zaproponujemy Ci odpowiednią metodę leczenia.

Terapia pękających stóp

Jeśli stale zmagasz się z problemem suchych i pękających stóp, zgłoś się do nas. Nasz specjalista dokładnie oceni stan Twoich stóp dobierze odpowiednie zabiegi oraz preparaty.

Terapia stopy cukrzycowej

Zespół stopy cukrzycowej to jedno z najczęstszych powikłań cukrzycy. W naszym gabinecie w sposób kompleksowy zadbamy o pielęgnację stóp diabetyków.

Stopy pod pełną kontrolą

Dzięki specjalistycznym zabiegom, higienie oraz pielęgnacji pozbędziesz się większości problemów ze stopami. Kompleksowa podologia dla mężczyzn to poprawa zdrowia, kondycji oraz wyglądu stóp.

Dbamy o bezpieczeństwo pacjentów. Nasze zabiegi są nieinwazyjne, a narzędzia, z jakich korzystamy, są każdorazowo dokładnie dezynfekowane.

podologia pielęgnacja stóp

Zrób krok w stronę zdrowych stóp – skorzystaj z pomocy specjalisty-podologa.