Piercing Łódź

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Piercing Łódź

Piercing to metoda ozdabiania ciała, polegająca na przekłuwaniu ciała w różnych miejscach i ozdabianiu go kolczykiem.

Do przekłuć używamy materiałów najwyższej jakości, czyli kolczyków z tytanu – materiału nie powodującego alergii i sprawiającego, że gojenie się skóry następuje bardzo szybko. Jest to metal idealny dla alergików, bo minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań
Piercing wykonuje się za pomocą wenflonów lub specjalnych jednorazowych igieł. Piercer przytrzymuje skórę sterylnymi szczypcami, po czym szybkim ruchem przebija zaznaczone miejsce, a następnie umieszcza kolczyk.

Dlaczego nie używamy pistoletu? Przede wszystkim dlatego, że nie da się go wysterylizować w autoklawie. Poza tym, do zrobienia dziurki na kolczyk potrzebny jest precyzyjnie zrobiony kanał, czego pistolet nie zapewnia. Wystrzelenie kolczykiem załadowanym w pistolet sprawia, że skóra jest rozrywana przez ozdobę, co zwiększa ryzyko zakażeń i wydłuża czas potrzebny do zagojenia ranki.

Piercing wykonujemy osobom pełnoletnim. Jeśli klient nie skończył wymaganych 18 lat, przy zabiegu niezbędna jest obecność i pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Piercing łódź heymenday spa

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.