Ormedic Lift

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

Ormedic Lift

Wskazania do wykonania zabiegu

Skóra wrażliwa, mocno odwodniona, szara w kolorze, zmęczona – np. u osób palących papierosy, podróżujących, dla kobiet w ciąży lub osób z trądzikiem różowatym i rumikiem.

 

Opis zabiegu

Organic Passion Peptide Peel to zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości niektórych enzymów roślinnych. Do organicznej mieszanki wybrano papaję, ananasa oraz dynię, których śluzy i miąższ zawierają wcześniej wspomniane enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Produkt oprócz enzymów zawiera także bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty oraz ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To bardzo dobre działanie, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z pielęgnacją skór osób palących papierosy, bądź przemęczonych, ale także tych ze skórą bardzo wrażliwą lub wybitnie suchą (gdzie często dochodzi do podrażnienia i stanów zapalnych).
Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu.
Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji, a dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Jest bardzo łagodny, ale nie można wykluczyć lekkiego zaczerwienienia skóry po zabiegu. Jest to naturalny i szybko ustępujący objaw.

Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.