NightLase – laserowe leczenie chrapania Łódź

Z myślą o prawdziwych mężczyznach

NightLase – laserowe leczenie chrapania Łódź

Czym jest chrapanie? To skutek rozluźnienia mięśni podczas snu. Wydychane powietrze nie mając wystarczająco dużej ilości miejsca na swobodny przepływ, zaczyna wirować, poruszając luźnymi strukturami w tylnej części jamy ustnej. To właśnie te wibracyjne ruchy wydają dźwięk, który potocznie nazywamy chrapaniem.

Chrapanie i towarzyszący mu często bezdech senny mogą prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych związanych z brakiem odpowiedniej jakości snu.

Leczenie chrapania i bezdechu sennego było dotychczas możliwe jedynie poprzez bolesne i wymagające długiej rekonwalescencji chirurgiczne zabiegi.

Dlatego bardzo doceniany przez naszych pacjentów jest zabieg LASEROWEGO LECZENIA CHRAPANIA. Dzięki niemu możemy zlikwidować problem chrapania niemal całkowicie bezboleśnie, bez konieczności znieczulania pacjenta i z gwarancją błyskawicznego powrotu do codziennego życia.

W Hey Men Day Spa zabieg laserowego leczenia chrapania wykonujemy laserem erbowo-yagowymo FOTONA. Jest to pierwsza metoda, która daje szansę na bezoperacyjny, bezpieczny i najmniej inwazyjny powrót do zdrowego snu.

Przygotowanie do zabiegu:

Kwalifikacją do zabiegu jest przedstawienie zaświadczenia od laryngologa o braku przeciwwskazań do zabiegu laserowego leczenia chrapania.

Cztery godziny przed zabiegiem zalecamy nic nie jeść.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na skierowaniu wiązki lasera w określone protokołem miejsca w jamie ustnej (przedni łuk podniebienno – językowy, tylny łuk podniebienno – językowy z migdałkami, podstawę języka i jego boczne obszary). Ponieważ w trakcie zabiegu nie jest naruszana ciągłość naskórka – jest on bezbolesny. Zabieg wykonuje lekarz. Procedura trwa około 30 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 

Rekomendujemy wykonanie serii 4 zabiegów. Pierwsze trzy w odstępach 14 dniowych, a czwarty po około 40 dniach.

Przeciwwskazania:

– infekcje jamy ustnej i gardła

  • stany zapalne i rany w obrębie jamy ustnej i gardła
  • czynne choroby autoimmunologiczne
  • choroba nowotworowa
  • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne
  • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
  • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających
  • ciąża i laktacja
  • przyjmowanie sterydów

Skorzystaj z laseroterapii w HeyMenDaySpa i ciesz się atrakcyjnym męskim wyglądem.